Хозяйственный
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
chika
chika
Сообщения : 6
Дата регистрации : 2020-07-03
http://ya.5bb.ru

коробки для піци від Papirstok Empty коробки для піци від Papirstok

Пт Июл 03, 2020 6:04 pm
Тут така справа делікатна. Мені поставили завдання на роботі, знайти де можна замовляти найбільш дешевше коробки для піци від компанії папірсток. А я не дуже добре вмію користуватися пошуковиками і у мене виходить, що знаходиться все що завгодно, але не те, що мені потрібно знайти. Може ви мені можете порадити, як слід правильно шукати або допоможете знайти? Кому не складно, хто вміє шукати, допоможете?
TarasVans
TarasVans
Сообщения : 4
Дата регистрации : 2020-07-04

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Сб Июл 04, 2020 11:43 am
Я маю свою маленьку піцерію на ринку і коробки для піци замовляю имено в даній компанії папірсток. Можете не сомніваться купувати коробки саме там. Ніяких шлюбів. Зручні коробки добре закриваються і відкриваються.
Mirsa
Mirsa
Сообщения : 5
Дата регистрации : 2020-07-04

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Сб Июл 04, 2020 1:18 pm
Я правильно думаю, что в (папірсток) продают коробки ни только для пиццы. Нам нужно много маленьких коробок, разной формы, для подарков детям. Я в интернете ни чего похожего ни нашёл, куда все бумажные предприятия делись, наверное на красивый пластик переоборудовались. Сейчас напишу в гугл (папірсток), может выскочит этот сайт.
Tonya892
Tonya892
Сообщения : 12
Дата регистрации : 2020-07-04

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Сб Июл 11, 2020 7:24 pm
Я не розумію в чому ваша проблема. Адже зараз знайти коробки для піци в інтернеті не важко. Просто забийте в пошуковику і виберіть кращий варіант для вас. За співвідношенням ціна / качетсва, я б вам порекомендувала компанію ПапірСток. У них і справді багато хороших товарів, виготовлених з паперу та картону.

Sersa
Sersa
Сообщения : 2
Дата регистрации : 2020-07-12

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Вс Июл 12, 2020 4:58 am
Класс. Хорошо что зашёл на этот форум. Tonya892 - хорошим сайтом вы поделились. Такой сайт - давно ищут мои родители, им нужны кордонные коробки - разного размера и формы, а на этом сайте - как-раз всё это есть, а цены какие маленькие, я даже ни думал - что есть такие сайты, родители будут в восторге. Благодарю.
nuna
nuna
Сообщения : 1
Дата регистрации : 2020-07-12

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Вс Июл 12, 2020 8:48 am
Tonya892 пишет:Я не розумію в чому ваша проблема. Адже зараз знайти papirstok.com/uk/kartonnaya-upakovka/korobki-dlya-pitctcy коробки для піци в інтернеті не важко. Просто забийте в пошуковику і виберіть кращий варіант для вас. За співвідношенням ціна / качетсва, я б вам порекомендувала компанію ПапірСток. У них і справді багато хороших товарів, виготовлених з паперу та картону.


Згодна, продукція у них дійсно гарна і упаковки для піци на сайті є різні, дивлячись які Вам потрібно. Там є навіть упаковки з логотипом і Ви зможете самі вибрати логотип який Вам потрібно. Вони також виготовляють під замовлення коробки різних розмірів, форми і відтінків.

sveta-petrova поставил(а) лайк

sveta-petrova
sveta-petrova
Сообщения : 3
Дата регистрации : 2020-07-12

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Вс Июл 12, 2020 8:54 am
nuna пишет:
Tonya892 пишет:Я не розумію в чому ваша проблема. Адже зараз знайти papirstok.com/uk/kartonnaya-upakovka/korobki-dlya-pitctcy коробки для піци в інтернеті не важко. Просто забийте в пошуковику і виберіть кращий варіант для вас. За співвідношенням ціна / качетсва, я б вам порекомендувала компанію ПапірСток. У них і справді багато хороших товарів, виготовлених з паперу та картону.


Згодна, продукція у них дійсно гарна і упаковки для піци на сайті є різні, дивлячись які Вам потрібно. Там є навіть упаковки з логотипом і Ви зможете самі вибрати логотип який Вам потрібно. Вони також виготовляють під замовлення коробки різних розмірів, форми і відтінків.

Компанія ПапірСток на сьогодні дуже популярна і там є не тільки коробки для піци, а й є ще паперові стаканчики, пакети різної форми і розмірів. Вони також пропонують упаковки за найкращими цінами. Краще сайту ніж ПапірСток не знайдете.
iona12
iona12
Сообщения : 5
Дата регистрации : 2020-07-06

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Вс Июл 12, 2020 10:08 am
Tonya892 пишет:Я не розумію в чому ваша проблема. Адже зараз знайтикоробки для піци в інтернеті не важко. Просто забийте в пошуковику і виберіть кращий варіант для вас. За співвідношенням ціна / качетсва, я б вам порекомендувала компанію ПапірСток. У них і справді багато хороших товарів, виготовлених з паперу та картону.


Очень просто найти картонные коробки от компании Papirstok - нужно просто обратиться на фирму Papirstok. Изготовители пиццы молодцы - они изначально пользуются картонной тарой, что не может не заслуживать всяческой похвалы - картон - очень экологичная упаковка, он не загрязняет окружающую среду.
Elis
Elis
Сообщения : 10
Дата регистрации : 2020-07-12
Возраст : 43

коробки для піци від Papirstok Empty Re: коробки для піци від Papirstok

Вс Июл 12, 2020 4:26 pm
Так попробуйте вбить в поисковик название компании PapirStok. Вам наверняка выдаст их официальный сайт, где вы сможете посмотреть весь каталог продукции от бумажных стаканчиков до больших коробок. Кстати я тоже слышала что у них продукция неплохая. Удачи в поиске!
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения